Soylu AVM Aydın’da açıldı!

Mobilyadan elektronik eşyalara, cep telefonlarından küçük ev aletlerine kadar bir evin ihtiyacı olan her ürünü hizmete sunun Soylu AVM Aydın’da yeni şubesini açtı.

Soylu AVM Aydın’da açıldı!

İstanbul’dan Adana’ya, Trabzon’dan Denizli’ye kadar pek çok şehirde hizmet veren Soylu AVM, 29. şubesini Aydın’da açtı. Yağcılar Ramazan Paşa Mahallesi Umut ve Sevgi Caddesi’nde, pandemi tedbirleri çerçevesinde şubenin açılışı gerçekleştirildi. Soylu AVM’nin açılışına yoğun katılım vardı.

“KALİTELİ ÜRÜN, UYGUN FİYAT”

Soylu AVM Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Kaya açılışta konuştu. Mağazayı açmak için çok emek verdiklerini belirten Kaya; “ İyi hizmet vermek için mağazamızı halka açtık. Kaliteli ürünü müşterilerimize uygun fiyata vermeyi amaçlıyoruz. Müşterilerimize ödeme kolaylığı da sağlıyoruz. Aldıkları ürünü hızlı bir şekilde onlara ulaştırıyoruz. En geç 1 hafta içerisinde ulaştırıyoruz. Bu bölgede mobilya mağazası ihtiyacı vardı. Mobilya konusunda çok iddialıyız. Evlenecek çiftleri mağazamıza bekliyoruz. Ürünlerimizi görmeden alışveriş yapmasınlar. Herkesi yeni mağazamıza bekliyoruz” dedi.

“YÜZDE YÜZ YERLİ FİRMA”

REGAL Satış Müdürü Fatih Bayraktar da açılışa dair şunları söyledi: “Soylu AVM’yi tebrik ediyoruz. 29. Mağazasını açıyor. Yüzde yüz yerli bir firma. Şirket ortaklarımıza destek olmak üzere açılışta ürünlerimizi sergiliyoruz. Kampanyalarımız devam ediyor. Açılışa özel indirimleri kaçırmayın.”

AÇILIŞA ÖZEL İNDİRİMLERİ KAÇIRMAYIN!

Açılışa özel kampanyaları aktaran Soylu AVM Satın Alma Müdürü Mustafa Gündüz ise; “Piyasada 3 bin TL’ye bulabileceğiniz yatak setlerini şu anda 799 TL’ye veriyoruz. Üstelik herkül yay sistemli. 2 yıl garantili ürünümüz. Tüm mobilya, yatak ve halı gruplarında indirimlerimiz mevcut. 4 metrekare halı 199 TL, 5 parça halı ise 49 TL taksitle, çift kişilik yatak+baza+başlık 2400 TL, tek kişilik yatak seti ise 799 TL. Arzum çaycı 129TL, 3’lü ankastre set 799TL ve kanepe 599TL. Uzaktan eğitime özel notebook ise 1699TL’den satışa sunuluyor. Ayrıca 20 aya kadar taksit imkanını da müşterilerimizle buluşturuyoruz. Bu fiyatlar kaçmaz! Tüm Aydın halkımız davetlidir” dedi.

 

Tüm kampanyalar, ürünler ve daha fazlası…

https://www.soyluavm.com/

 

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar