Soylu AVM Ödemiş Şubesi Açıldı!

Türkiye genelinde 29 şubesi bulunan Soylu AVM bir şubesini de İzmir’in Ödemiş ilçesine kazandırdı. Akıncılar Mahallesi’nde bulunan, 15 Mart Pazartesi günü kapılarını açan yeni şubenin açılışında sürpriz hediyeler ile birlikte açılışa özel kampanyalar müşterilere sunuluyor.

Soylu AVM Ödemiş Şubesi Açıldı!

Türkiye’nin dört bir yanında 29 şube ile küçük ev aletlerinden beyaz eşyaya, elektronik ürünlerden mobilyaya, ev tekstilinden giyim ürünlerine binlerce çeşit ürünü, kalite ve elden taksit farkıyla hizmete sunan Soylu AVM, 30’uncu şubesini İzmir Ödemiş’te açtı. Akıncılar Mahallesi’nde bulunan yeni şubede açılışa özel sürpriz hediyeler, kampanyalı ürünler ve etkinlikler müşterilere sunuluyor.

Soylu AVM Ödemiş Şubesi’nin açılışı sevilen sunuculardan Mülayim’in sunumuyla EGE TV’de canlı olarak yayınlandı. Pandemi tedbirleri kapsamında gerçekleştirilen açılışa yoğun ilgi vardı.

“AÇILIŞA ÖZEL KAMPANYALARIMIZI KAÇIRMAYIN”

Soylu AVM Yönetim Kurulu Başkanı Ali KAYA , yeni bir şubeyi daha hizmete almanın mutluluğu ve gururunu yaşadıklarını belirtirken, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Muhammed KAYA ise herkesi yeni şubeye davet etti. Muhammed KAYA; “Açılışa özel sürprizlerimiz ve çok özel kampanyalarımız bulunuyor. Müşterilerimizi mutlaka şubemizi ziyaret etmeye bekliyoruz. Elden taksit imkanımızla ve farklı noktalara kazandırdığımız yeni şubelerimizle fark yaratmaya devam edeceğiz. Yeni şubemiz Ödemiş’e hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

 

 

 

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar