Survivor 2021’de gönüllüler takımı birbirine girdi

Survivor 2021’in dün akşam yayınlanan bölümünde gergin anlar yaşandı. Anlat Bakalım oyunu için toplanan gönüllüler takımı kendi arasında kavgaya tutuşunca gerilim yükseldi.

Survivor 2021’de gönüllüler takımı birbirine girdi

İzleyicileri ekran başına bağlayan ve her bölüm nefes kesmeye devam eden Survivor 2021’de dün akşam gerilim yaşandı. Yayınlanan yeni bölümde, dokunulmazlık ve ödül oyunlarının yanı sıra Anlat Bakalım oyununu oynayarak hem stres atan hem de ödül kazanan takımlar, dün akşamki bölümde yine bir araya geldi.

Ödül olarak pilav üstü tavuk döner verilecek olan Anlat Bakalım yarışması sırasında gönüllüler tartışmaya başladı. Gönüllüler takımından Steven ile Reşat arasında yaşanan gerginlik takımı karıştırdı. Steven ve Öykü’nün Anlat Bakalım’da iyi performans sergileyememesi Reşat’ı kızdırdı. “Steven hiç umurunda değil” diyen Reşat’a Steven tepki gösterdi.

BU BENİ İLGİLENDİREN BİR ŞEY!”

Anlat Bakalım oyunu sırasında ayrıca Reşat ve Ayşe de gergin anlar yaşandı. Ayşe’nin oynamak istememesi nedeniyle çıkan gerilimde tansiyon yükseldi. Ayşe’nin “Modum düşük. Oynamak istemiyorum” sözleri sonrasında Reşat çılgına döndü. Ayşe’nin ‘Bu beni ilgilendiren bir şey. Lütfen artık buna bari karışmayın’ demesiyle takımdaki gerginlik had safhaya çıktı.

YAŞINA BAK AYIP!”

Sinirlerine hakim olamayan Reşat; “Sen bana cahil dedin. Yaşına başına bak ayıp. 30 yaşında adamım” diyerek tepki gösterdi. Öfkesi dinmeyen Reşat “Benim için bitmiştir. Lafın nereye gittiğini bileceksiniz. Hala cahilsin dedi bana” ifadelerini kullanıldı.

Gönüllüler kazandı

Yaşanan gerginliğin ardından takım arkadaşları, Reşat ve Ayşe’yi sakinleştirmeye çalıştı. Survivor’da Anlat Bakalım oyununu kazanan gönüllüler takımı yarışmacıları, yarışma sonrası ödül olarak tavuk döner ve pilav yedi.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar