Survivor’a hangi dünyaca ünlü şarkıcı konuk olacak?

Acun Ilıcalı TV 8'in çok izlenen yarışması Survivor'ın birleşme partisinde sahne alacak ismi sosyal medya hesabından duyurdu. Acun Ilıcalı, yaptığı açıklamada Survivor birleşme partisinde sahne alacak dünyaca ünlü ismin şarkıcı Jason Derulo olacağını açıkladı.

Survivor’a hangi dünyaca ünlü şarkıcı konuk olacak?

Acun Ilıcalı TV 8’in çok izlenen yarışması Survivor‘ın birleşme partisinde dünyaca ünlü şarkıcı Jason Derulo’nun sahne alacağını açıkladı. Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Swalla ve Savage Love şarkılarının arkasındaki büyük isim, dünyaca ünlü şarkıcı Jason Derulo, Survivor birleşme partisinde sahne alacak ve en sevilen şarkılarını seslendirecek.”

JASON DERULO KİMDİR?

1989 doğumlu Haiti kökenli olan ABD’li şarkıcı Jason Derulo 2010 yılında kendi adını taşıyan albümü ile müzik piyasalarını sallamıştı. Ardından 2011’de Future History ve 2013’te Tattoos albümlerini paylaşan ünlü şarkıcı “Talk Dirty Me” şarkısıyla dünya çapında popülerliğie kavuşmuştu. Hemen sonrasında piyasaya sürdüğü “Wiglle” isimli parçasının klibi ise 700 milyondan fazla izlenme almıştı. Derulo son olarak Swalla ve Savage Love gibi parçalara imza atmıştı.


Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar