Survivor’da kim elendi? Çağrı diskalifiye mi edildi?

Rekabetin arttığı Survivor'da yeni bir eleme heyecanı yaşandı. TV8 ekranlarında Ünlüler Gönüllüler formatı ile izleyici ile buluşan Survivor'da eleme potasına bu hafta Hanzade, Öykü, Aleyna Çalışkan ve Dora girdi. Peki elenen isim kim oldu? İşte detaylar...

Survivor’da kim elendi? Çağrı diskalifiye mi edildi?

Yarışmacılar arasında SMS mücadelesi yaşanırken, Çağrı ile ilgili Acun Ilıcalı’nın yaptırım kararı belli oldu. Konseyde Acun Ilıcalı Çağrı’ya ödül oyunlarından faydalanamayacağını ve yarışmadan ayrılmasını teklif etti. Gözyaşlarını tutamayan Çağrı ise bir hafta süre istedi. Gergin geçen konseyin sonunda gönüllülerde elenen isim Öykü oldu. Bu hafta Survivor’a veda eden yarışmacı üzgün olduğunu söyledi.

Survivor’da bu hafta eleme adayları gönüllüler takımında Hanzade, Öykü ve Aleyna Çalışkan olarak seçildi. SMS birincisi olan Ayşe Dora’yı potaya gönderdi.

Dokunulmazlık oyunlarını kaybeden gönüllüler takımında 9. haftanın SMS sıralamaları da belli oldu. Acun Ilıcalı bu hafta Survivor’dan elenen yarışmacının Öykü olduğunu duyurdu. Survivor 2021’e ve hayallerine veda eden yarışmacı yaşadığı üzüntüyü gizleyemedi.

ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU

Bu hafta gönüllüler takımında dokunulmazlık oyunlarının hafta sonu kaybedilmesi ile haftanın üç eleme adayı belli oldu. Cumartesi akşamı Survivor oylamasında eşitlik sağlanmasından dolayı eleme potasına Hanzade ve Öykü girdi.

Pazar akşamı yapılan oylamada Aleyna Çalışkan haftanın 3. eleme adayı oldu. Salı akşamı ise eleme adayı Dora olarak seçildi.

Survivor’da gönüllüler takımından elenen isim belli oldu. Her hafta salı akşamları oynanan iletişim oyunu yine nefes kesen anlara sahne oldu. Bu hafta iletişim oyununda ödül ünlüler için yarışmacıların sevdiklerinden gelen mektupları okuma şansı olarak belirlendi. Gönüllüler için ise yarışmacıların arkadaşları ile Whatsapp üzerinden yazışması olarak açıklandı.

GÖNÜLLÜLERİN SEVİNCİ ORTAMI GERDİ

Oyundan önce oynanan avantaj oyununda her iki takım da zorlu anlar yaşadı. Ünlüler takımında Barış, rahatsızlığı nedeniyle oyuna katılmazken, Gönüllüler takımında Steven oyun dışına çıktı. Avantajın sahibi gönüllüler oldu ve yarışmacılar bir kez daha parkurda mücadele verdi.

Çamurdan kaplı parkurda takımlar iletişim oyununun sahibi olmak için elinden gelenin fazlasını yaptı. Oyunda Ünlüler, atışlarda daha başarılı olunca skor 5-1 oldu. Gönüllüler, geriden geldikleri oyunda rakiplerini yakaladı ve öne geçtiler. Berkay, İsmail’i yenerek skoru 9-8 yaptı. Son turda ise Aleyna Çalışkan’ın atışı oyunu gönüllülere kazandırdı. Gönüllülerin sevinç gösterisi ise ortamı bir anda gerdi.

Oyun sonrası gönüllülerin sevinmesi ünlüler takımından Gonca’yı rahatsız etti ve tepki gösterdi. Ayşe’nin özür dilemesi sonrasında Steven “Niye özür diliyorsun?” dedikten sonra sinirler iyice gerildi.

ACUN ILICALI’DAN SERT TEPKİ

Kontrolden çıkan Çağrı “Steven da çok pişkin” diyerek Gönüllüler takımında yarışmacıların üzerine yürüdü. Çağrı’yı diğer yarışmacılar zor tutarken, Murat Ceylan’a da sinirlenen yarışmacı Murat Ceylan’a “Ne yeter? Sana ne?” diye tepki gösterdi.

Yaşanan olayların ardından Acun Ilıcalı konseyde açıklamalarda bulundu. Ilıcalı şunları söyledi;

Murat Ceylan’a yapılan hakareti kendime yapılmış sayarım. Yaptığın hareketi kabul etmiyoruz. Bizi temsil eden birine yapılan hareket benim açımdan kabul edilir değil. Görüntüleri 3 kere seyrettim. Sana yapacağımız yaptırımı söylüyorum;

Bizim bu konu ile ilgili kararımız şöyle; Sen bundan sonrası beş ödülden yararlanmayacaksın. Bu beş ödülden yararlanmamak Survivor şartlarında çok zor durum. Kafanda şunları da değerlendirmeni istiyorum. Ben bu sebepten seni yarışmadan elemem. Ama şuan yarışmayı bırakıyorum dersen de mutlu olurum”

Acun Ilıcalı’nın teklifi üzerine Çağrı Atakan bunun cevabını bir sonraki konseyde vermek istediğini söyledi. Sorun olmadığını söyleyen ünlü televizyoncu, “Ona posta koy, buna posta koy. Burası kimsenin çiftliği değil. Biz bunları hak etmiyoruz. Şöyle yapalım sen bir hafta düşün. Bir hafta sonra bize kararını bildir” diyerek tepkisini sürdürdü.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar