Survivor’da ödül oyununu kazanan belli oldu

Survivor'ın dün gece yayınlanan bölümünde ödül ve sembol oyununu kimin kazandığı belli oldu. Survivor son bölümde ödül oyununu ünlüler takımı, sembolü ise Steven kazandı. Yarışmalar öncesi ise ünlüler takımına katılan Çağman Çatay tanıtıldı.

Survivor’da ödül oyununu kazanan belli oldu

22 Şubat 2021 Pazartesi günü ekranlara gelen 2021 Survivor son bölümde ünlüler takımına yeni katılan Çağman Çatay tanıtıldı. Daha sonra ünlüler ve gönüllüler takımları ödül oyununda karşı karşıya geldi. Kıran kırana geçen ve ödülü almayı çok isteyen her 2 takım da hentbol-basketbol sporlarının karması denilebilecek oyunda kumsalda kıran kırana mücadele etti. Birbirini takip eden skorlarla galip gelmeye çalışan ünlüler ve gönüllüler takımları arasındaki 9-7’lik skorda takımlardaki kadın yarışmacıların 3’lü maçının ardından ünlüler takımı 10. sayıya ulaşarak ödül oyununu kazanan takım oldu. Zorlu geçen ödül oyununu kazanan ünlüler takımı tavuk kanat ve pirzola yemeklerini yeme hakkı kazandı.

SEMBOL OYUNUNU STEVEN KAZANDI

Ünlüler ve gönüllüler takımı yarışmacıları ayrıca sembol oyunu oynadı. Sembolü kazanan kadın ve erkek yarışmacılar, yanlarında seçtikleri üçer takım arkadaşı ile birlikte ödülün tadını çıkaracak. Ünlülerin erkek yarışmacılarından Batuhan sona kaldı ve gönüllülerden rakibi Steven ile yarıştı ancak sembol Steven’ın oldu.

Tam adı Tuğrul Çağman Çatay olan yarışmacı, 16.05.1993 tarihinde İstanbul’da doğdu. Yedi kuşaktır İstanbul’un Eyüp ilçesinde yaşadığını belirten Çağman Çatay, aslen İstanbullu olup 2017’de Haliç üniversitesi BESYO (Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu)’ndan mezun oldu.

ÇAĞMAN ÇATAY KİMDİR?

Sporu çok seven Çağman Çatay’ın ilgilendiği ve yaptığı başlıca spor dalları şu şekilde; yer akrobasisi, handbalance, breakdance yoga, movement culture, basketbol, scuba diving, serbest dalış, yüzme, street workout/calisthenics, hiit workout, windsurf, yelken, masa tenisi, atletizm, parkour&freerunning, breathe hold, kule atlama, trambolin.

Spor eğitmenliği yapan Çağman Çatay, küçükken basketbol alanında okullar arası İstanbul şampiyonluğu, Türkiye 2.liği, en iyi 6.adam gibi ödüller kazanmış ve breakdans alanında 3. şampiyonluğum olduğunu belirtiyor. Ayrıca Yetenek Sizsiniz yarışmasında yarı finale kadar çıkmayı başarmış. Son olarak 2015, 2016, 2018 yıllarında Redbull Bcone top 16 dereceleri mevcut.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar