Survivor’da ortalık savaş alanına döndü

TV8 ekranlarında yayınlanan ve seyirciyi ekran başına bağlayan Survivor’da dün akşam ortalık karıştı. Ödül oyununda Doğan ve Dora arasından yaşanan kavgaya Çağrı da katılınca ortalık savaş alanına döndü.

Survivor’da ortalık savaş alanına döndü

Milliyet’te yer alan habere göre, çekimlerine Dominik Cumhuriyeti’nde devam eden Survivor 2021 yarışmasında ünlüler ile gönüllüler arasındaki mücadele kavgaya döndü. Dün akşam yayınlanan Survivor 2021’de iki takım ödülü kazanmak için kıyasıya mücadele etti. Oyunun başında farkı ünlüler açtı fakat geriden gelen gönüllüler tek tek farkı kapattı ve öne geçmeyi başardı.

“SEN NEYE SEVİNİYORSUN?”

Skorda 8-7 ünlülerin önde olduğu sırada parkura çıkan Berkay ile Doğan arasındaki karşılaşma sonrasında kavga çıktı. Doğan, son atışı yapıp sayıyı aldığı zannederek sevinmeye başladığı sırada Dora “Sen neye seviniyorsun?” diye sordu. Bu soruya karşılık Doğan “Senlik gram bir şey yok oğlum!” diyerek cevap verdi.

Bunun üzerine Dora “Sen kime oğlum diyorsun?” diyerek Doğan’ın üzerine yürüdü. Çağrı ise ikiliyi ayırmaya çalışırken, bir anda kendisini kavganın tarafı olarak bulunca tartışma iyice büyüdü. Sinirden çılgına dönen Çağrı’yı ise İsmail Balaban bel kündesi hareketi ile güçlükle sakinleştirdi.

GÖNÜLLÜLER KAZANDI

Takım arkadaşları tarafından sakinleştirilmeye çalışılan yarışmacılar uzun süre durulmadı. Oyunun sunuculuğunu yapan Murat ise yarışmacıları “Kavga istemiyoruz” diyerek uyardı.

Son olarak parkura Çağrı ve Poyraz çıktı. Bu karşılaşmadan galip çıkan gönüllüler, 10-8 skorla ödül oyununu kazanan takım oldu. Oyunu kazanan gönüllüler takımı, ödül olarak kızarmış tavuk parçalarından oluşan menüyü yedi.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar