Telefix Başarılarına Bir Yenisini Daha Ekledi

EGE Tv' de ''Fulya Altınkaya ile İzmir Konuşuyor'' programına katılan Telefix firma sahibi Serdar Yarlı, projelerini aktardı.

Yoğun bir dönemden geçtiklerini ifade eden Yarlı,pandemi süresince hız kesmeden çalışmaya devam ettiklerini İzmir için her zaman, elinden gelenin daha fazlasını yapacağını ifade etti.Sektör ile ilgilide belli açıklamalarda bulunan Yarlı, telefonda kullanım hatalarından, müşterileri memnun etmek adına firma sahibi olarak yaptığı projelerden bahsetti.

Motorlu kurye ekipleri ile 15 dakkikada telefon tamiri ve tespiti yapan firma İzmir’de ün salmaya devam ediyor.Kapısında kuyruklar oluşturan firmanın bu başarısının sebebi sorulduğunda ise Yarlı; ”Biz İzmir için uğraşıyoruz,başarımızın tek sırrı müşterilerimizi mutlu etmek için var gücümüzle çalışmaktır” dedi.

Nano teknoloji barındıran toz kaldırmaz cihazla başarılarına bir yenisini daha eklediğini ifade eden Yarlı,telefonlara kırılmaz cam ve koruyucu takmanın dahi çok önemli olduğunu,müşterinin memnun kalması için sürekli olarak yeni projelere yer verdiğini ifade etti.

Sektörün olumlu ve olumsuz taraflarından da bahseden Yarlı, ” Ne olursa olsun bizim için önemli olan müşterilerimizin mutluluğudur,bu firma onlar sayesinde bu başarıya sahip ” ifadelerini kullandı.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar