Tuğba Özay’dan Uşak’a ve Belediye Başkanı Çakın’a Övgü…

Bir teknoloji mağazası açılışı için Denizli'nin Çivril İlçesine gelen manken sanatçı Tuğba Özay Pandemi sürecinde Uşak'ın mavi bayrak almasını takdir etti.

Tuğba Özay’dan Uşak’a ve Belediye Başkanı Çakın’a Övgü…

Tuğba Özay bir teknoloji mağazası açılışı sonrasında verdiği röportajda Denizli’de de pek yoğun değil ama özellikle Uşak’ı alkışlamak istiyorum vallahi. Gideceğim Uşak Belediye Başkanı’nı alnından öpeceğim. Yani bütün Türkiye kırmızı, turuncu iken bir tek Uşak arada küçücük masmavi kaldı onu hayretler içinde görüyoruz.

Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural da konuya ilişkin;  “İlk önceleri onlarda yoğundu hastalık şimdi bağışıklık kazandı” diye konuştu. Ege TV Uşak koordinatörü Alaattin Karahan ise Uşak’ta özellikle Uşak tarhanasının önemini vurguladı ve direnç artırıcı yönü ile bu başarıyı sağladığını ifade etti.

Verdiği özel röportajda Tuğba Özay; “Uşak’a hayranlık duyuyorum. Daha haritayı ilk gördüğümde ‘Uşak’a helal olsun’ dedim. Zaten Uşak’ı hep şöyle anıyorum: kendi halinde, olayların yaşanmadığı gizli bir bahçe. Bakın ne kadar duyarlı, bilinçli. Her türlü önlemi almışlar ki koca Türkiye’de tek kalmış masmavi. Mavi bazen gökyüzü, bazen nazarlıktır. Mavi kimine olur gün yüzü, Uşak da bu ülkenin gün yüzü” dedi.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar