Turgutlu Belediyesi Manisa Çukurovalılar Derneği kahvaltıda ağırladı

Turgutlu Belediyesi ve Manisa Çukurovalılar Derneği üyelerinin  kahvaltı kahvaltıda ağırladı.

Turgutlu Belediyesi Manisa Çukurovalılar Derneği kahvaltıda ağırladı

Turgutlu Belediyesi ve Manisa Çukurovalılar Derneği Kahvaltı Organizasyonu Turgutlu Ortapark’ta gerçekleşti. kahvaltı etkinliğine  Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Başkan Yardımcısı Mithat Erden ve Özel Kalem Müdürü Ali Nasuhoğlu, Manisa Çukurovalilar Derneği  Başkan İrfan Doruk, Başkan Yardımcıları Arif Baçnak, Seyhan Çağlar Emen, Osman Çemrek,Yönetim Kurulu üyeleri Avukat Nurcan Yıldırım, Alper Boztepe,Avukat Emrah Yıldırım,Turgutlu temsilcisi Adem Ericek,Salihli temsilcisi Asım Gökmen Ziyan ve Safir Berry Proje Sorumlusu Sedat Özer  katıldı.

Manisa Çukurovalılar Derneği Başkanı  İrfan Doruk Turgutlu Belediye Başkanı  Çetin Akın’a   Plaket ve Çukurova Bölgesinin yöresel ürünleri, Şalgam,Cezerye ve Osmaniye Fıstığı takdim etti. Başkan Doruk Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın’a  belediye personeline   ve  organizasyonda emeği geçenlere teşekkür etti.

Turgutlu Belediyesi Başkanı Çetin Akın’in açılış konuşması ile başlayan toplantıda kahvaltının akabinde Turgutlu Kent Müzesi ziyaret edildi.

Turgutlu esnaf ziyaretleri yapılmasının ardından,Bölgenin tanıtımı ve kalkınması için birlikte planlanan projelerde  görüşüldü.

HABER:KENAN YÜCEEL/MANİSA

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar