Ünlü Rapçi “Uzi” Denizli’de

Aydın Yapım Organizasyon Denizlililer için sanat etkinlikleri yapmaya devam ediyor. Son zamanlarda popülerliğini arttıran Uzi mahlaslı rap sanatçısı ile Denizlileri buluşturacak olan Yapım şirketi yönetimi “Denizlileri konserimize bekleriz, onların keyif alması için elimizden geleni yapacağız” dedi.

Ünlü Rapçi “Uzi” Denizli’de

Aydın Yapım Organizasyon etkinliklerini hiç ara vermeden devam ediyor. Bir çok konserin duyurusunu yapan yapım şirketi bu kez de Uzi mahlaslı rap sanatçısını Denizlili rapseverler ile buluşturacak.

Son zamanlarda özellikle genç neslin ilgi odağı olan Uzi isimli rap sanatçısı 1 Eylül (Çarşamba) günü saat 21:00’da Denizli Ziya Tıkıroğlu Açıkhava Tiyatrosu’nda Denizlili sevenleriyle buluşacak.

Aydın Yapım Organizasyon’un bünyesinde  gerçekleşecek etkinliğin biletlerini Baykuş Kafe (Çamlık), Cakır Gsm (Çınar) Sistem Tobacco ( Forum Çamlık), Pellini Coffee (Teraspark) adreslerinden temin edilebilecek.

Ayrıca iletişim için 0554 544 33 09 numaralı telefona ulaşılabilir. Online bilet almak isteyen vatandaşlar ise www.biletx.com sayfasını ziyaret ederek biletlerini alabilecekeler.

Aynı zamanda kapıda da bilet satışlarının olacağını belirten organizasyon şirketi gelecek vatandaşların HES kodlarına bakılacağını ve içeride pandemi şartlarına uyulacağını belirtti.

 

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar