Ünlü şarkıcı, Çılgın Sedat’ın borçlarını ödeyeceğini açıkladı

Çılgın Sedat, çıkan yangın sonrası evini kaybetmiş, ardından borçluları tarafından icralık olmuştu. Alişan ile sabah programı yapan şarkıcı Demet Akalın, Çılgın Sedat’a maddi destek olacağını söyledi.

Ünlü şarkıcı, Çılgın Sedat’ın borçlarını ödeyeceğini açıkladı

Çılgın Sedat lakabıyla tanınan şarkıcı Sedat Kapurtu’nun, Beylikdüzü’ndeki 3 katlı villasında önceki gün öğlen saatlerinde büyük bir yangın çıkmıştı. Yangının çıktığı esnada dışarıda olan şarkıcı, evine geldiğinde tüm eşyalarının kül olduğunu görmüş ve sinir krizi geçirmişti.

“HACİZ BORCUNU ÖDEYECEĞİM”

Demet Akalın ve Alişan ise sunuculuğunu yaptığı programda Çılgın Sedat’ın evinden canlı yayın yaptı. Çılgın Sedat’ın yangında küle dönen evini gören Alişan ve Demet Akalın, canlı yayında duygusal anlar yaşadı.

Çılgın Sedat’a bu zor günlerinde haciz gönderildiğini öğrenen Demet Akalın, “Şöyle bir zamanda haciz gönderiyorlar… Bir kere o haciz borcu bende. Demet Akalın olarak onu üstleniyorum. Sen onu hiç düşünme ben ona o parayı bir saydırıp göndereceğim. Biz Alişan’la senin bütün evinin eşyalarını alacağız. Pandemi dönemindeyiz bunun ayıbı yok” dedi.

“BAKMAYIN ÖYLE GÖRGÜSÜZ GİBİ GÖZÜKTÜĞÜME”

2018’de eski eşi Okan Kurt’un borçlarından dolayı evine haciz gelen Demet Akalın, “Benim evime haciz geldiğinde ben de iki tane koltukla kalmıştım. Yanımda sadece bir iki arkadaşım vardı. Ben o durumun ne demek olduğunu çok iyi bilirim. Dardan çok iyi anlarım. Bakmayın böyle görgüsüz gibi gözüktüğüme. Ben onları çok iyi anlıyorum. Alişan ile senin evini görünce perişan olduk” ifadelerini kullandı.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar