Uşak Asel Bebek İçin Tek Yürek Oldu.

SMA Hastası Asel bebek için uşak'lı kadınlar el ele grubu ve Uşak Ortaköy muhtarlığı ortak bir çalışma ile kermes düzenledi.

Uşak Asel Bebek İçin Tek Yürek Oldu.

Uşak Asel Bebek İçin Tek Yürek Oldu.
SMA Hastası Asel bebek için uşak’lı kadınlar el ele grubu ve Uşak Ortaköy muhtarlığı ortak bir çalışma ile kermes düzenledi.
Asel bebek için düzenlenen kermes günler önce duyuruları yapılarak hem ortaköy den hemde şehrin çeşitli bölgelerinden gelen destek malzemeleri eşyaları ile satışı yapılarak Asel bebek için umut ışığı oldu.
Uşaklı kadınlar El Ele Grubu Yöneticisi Ayşem Erol kameralarımıza yaptığı konuşmada duyduğumuz günden beri 3 haftadır gecemiz gündüzümüz asel bebek oldu onun için değişik kampanyalar başlattık ve ortaköy muhtarımız sürekl i bize yardım halinde ve ev hanımlarımızın bizlere verdikleri ile satışını yaparak Asel bebek e yardımcı oluyoruz.
Ortaköy Muhtarı İlyas Sungur da konuşmasında Uşaklı kadınlar el ele grubunun başlatmış olduğu kampanyası için bizde destek olduk ve buradaki yapılan satışlar ın tümü asel bebeğimizin tedavisi için kullanılacak dedi ve İyi Parti Kadın kolları Başkan yardımcısı Seher Topal da Asel bebeğe destek olmak ve nefes olmak için kadın larımız la geldik umarım bir an önce yeterli para toplanır ve bebeğimizin tedavisi gerçekleşir dedi…

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar