Uşak CHP İl Teşkilatı’ndan Eğitim’e Tablet Desteği

CHP Uşak il teşkilatında düzenlenen programda CHP ‘li yardımsever İsmail Gezer ihtiyaç sahibi öğrencilere toplamda 35 adet tablet desteği yapıldı .

Uşak CHP İl Teşkilatı’ndan Eğitim’e Tablet Desteği

CHPli Yardım Sever Vatandaş’tan Eğitim’e Tablet Desteği…

CHP Uşak il teşkilatında düzenlenen programda CHP ‘li yardımsever İsmail Gezer ihtiyaç sahibi öğrencilere toplamda 35 adet tablet desteği yapıldı .

Programda konuşan CHP İl Başkanı Dr. Ali Karaoba yaptığı açıklamada her zaman partimize ve ihtiyaç sahiplerine elini uzatan ve bu dönemde elini taşın altına koyan eğitime de destek olmak amacı ile tablet yardımında bulunmak istedi bizlerde aileleri tespit ettik .

Bilindiği üzere Ak parti hükümeti 5 tane maskeyi bile ne kadar zor dağıttılar .Zengin olanları görüyoruz fakirleşenleri çok net görüyoruz ,sokağa çıktığımızda işsizleri ve esnafın durumunu çok net görüyoruz.

Geçtiğimiz gün genel başkanımız’ında basın açıklamasında da dediği gibi artık tencere kaynamıyor .

Bu dönemde Milli Eğitim Bakanı yap boz tahtasına çevirdiği sistemi  işte eba üzerinden yapıyoruz dedi  internet ve zoom üzerinden yapıyoruz dedi ama ülkede yaklaşık 775 bin tane çocuğun televizyonu yok internet bağlantısı olmayan milyona yakın çocuk var ve eğitim alamıyacak bir çok insan var.

Kervanı hep yolda düzmeye çalışıyorlar ama düzerkende hep ceplerini dolduruyor’lar ama vatandaşı düşüne merkeze koyan bir sistem yok .Bizde böyle bir dönemde elimizden geldiği kadar yardım toplayarak ve bu dönemlerde her zaman Atatürk’çülüğünden şüphe etmediğimiz  İsmail abimiz bu gün burada beş tane daha öncekilerle de beraber toplamda 35 aadet tablet desteğinde bulunmuş oldu.

Bakın Fatih projesi dediler tablet dağıttılar kaça getirdiler kaça dağıttılar kimse bunu bilmiyor,para varsa Ak parti biz varız diyor ama yoldan da kaçıveriyorlar. Bakın bizler çalışa çalışa bu ülkeyi düzlüğe çıkarmaya çalışacağız kimin iktidar olduğu önemli değil bu ülkenin normalleşmeye ihtiyacı var ülkenin artık yargısına sağlığına eğitimine ve toplumun herkesimin birbirine güvenmeye ihtiyacı var.

Genel başkanımızın bir çağrısı vardı ve hükümete dediki lütfen  esnafı koruyun ve tableti olmayan bu çocuklarada tablet dağıtın bedava internet bağlatın dedi ,Eğer yapamıyorsanız Cumhuriyet Halk Partili Büyükşehir belediyelerimizle  biz bu işe talibiz dedi.ama tek şart var toplanan bağışlara el koymayacaksınız dedi  nitekim Ankara Büyükşehir belediye başkanımız köylere ortak internet bağlatmaya başladı ve çocuklar çok rahat internete girebiliyor dedi ve

Son olarak da tabletleri ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıttılar….

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar