Uşak Demokrat Parti Merkez İlçe’de Altıntaş Dönemi

Uşak Demokrat Parti Merkez İlçe'de Altıntaş Dönemi

Uşak Demokrat Parti Merkez İlçe’de Altıntaş Dönemi

DEMOKRAT PARTİ UŞAK MERKEZ İLÇEDE ALTINTAŞ DÖNEMİ…
Demokrat parti Uşak Merkez İlçe olağan kongresi parti binasında yapıldı.
Demokrat Parti Uşak Merkez İlçe olağan Kongresi UŞAK İL BAŞKANLIĞI Binasında gerçekleşen Merkez İlçe kongresinde tek aday olarak seçime giren Zeynel Altıntaş ve ekibi oyların tümünü alarak Başkanlığa seçildi .
Zeynel Altıntaş yaptığı özel açıklamada 30 /12 2020 günü itibariyle merkez ilçe seçimimizi yapmış bulunmaktayız .Arkadaşlarımızın ve büyüklerimizin bizi bu göreve layık görmelerinden dolayı mutluluk duyuyorum yeni arkadaşlar yeni kan ve heyecanlarla kıratı Uşak’ta tekrar şahlandıracağız dedi.
İl Başkanı Ekrem Ceylan ise Demokrat Partisi İl Başkanlığı olarak ilçe kongrelerimizi tamamladık ve Ocak ayı’nın 15 in de il kongremizi de yaparak seçimlere hazır bir vaziyete geleceğiz .
Demokrat Parti 73 Yıllık bir geçmişi olan köklü bir çınar ağacıdır belki uzun zamandır oy oranı olarak her ne kadar küçük olsa’da Demokrat Parti büyük ve köklü bir partidir.
Demokrat partinin mecliste olmadığı dönemde meclis başarısız olmuştur ve Demokrat Parti merkez sağın tek partisidir . Uşakta da partimize yeni katılan arkadaşlara teşekkür ediyorum ve yeni kazanımlarla Çalışmaya devam edeceğiz .
Ayrıca daha önceden Doğruyol Partisine Anavatan Partisine oy veren arkadaşlarımızı da davet ediyorum dedi…

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar