Uşak Deva Partisi İl Bşk M.Ali TAŞLI ASKF’yi Ziyaret Etti…

Uşak Deva Partisi İl Bşk M.Ali TAŞLI ASKF'yi Ziyaret Etti...

Uşak Deva Partisi İl Bşk M.Ali TAŞLI ASKF’yi Ziyaret Etti…

Deva Partisi Uşak İl Teşkilatı’ndan Amatör Spor Kulüplerine Ziyaret..
Demokrasi ve Atılım Partisi Uşak İl Başkanlığı Uşak Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nu ziyaret etti.
DEVA Partisi Uşak İl Başkanı Mehmet Ali Taşlı,İl ve İlçe yönetimi Sivil Toplum Kuruluşlarına yapmış olduğu ziyaretlerine Uşak Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ile devam etti.

Ziyaret eden DEVA Partisi heyetini, Uşak Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Osman Kocabıyık ve Futbol İl Temsilcisi Hakan Arslan konuk etti. Başkan Kocabıyık DEVA Partisi yönetiminin ziyaretinden duyduğu memnuniyetini belirtip Uşak Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nun faaliyetleri ve projeleri hakkında bilgiler verdi.
Ziyarette Uşak Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Osman Kocabıyık şunları söyledi, Siyasi Partiler demokrasinin olmazsa olmazıdır. DEVA Partisi Uşak İl yönetminde almış olduğunuz göreviniz hayırlı uğurlu olsun. Uşak Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu 1987 yılında kamu yararına kurulmuş bir federasyondur. Buradaki bütün yönetim ve kulüplerimiz gönüllülerden oluşmakta. Uşak’ta resmi olarak 30 , 35 civarı spor kulübümüz var. Bunların da 30 civarı faal olarak liglere katılmakta , bu kulüplerimizin alt yapı çalışmaları da var ,lakin bu kulüplerimiz hem maddi sıkıntılar hemde artık eskisi gibi sporcu bulunamamakta diyerek sözlerini tamamladı.
DEVA Partisi Uşak İl Başkanı Mehmet Ali Taşlı’da konuşmasında Demokrasinin daha ileriye taşınabilmesi için, yeni bir yüzle, çok modern bir sistemle, yenilikçi ilkelerle ve programlarla 2020 Mart ayında DEVA Partisi kuruldu diyerek parti kuruluş ilke ve tüzüğü hakkında bilgilendirme yapatı ve sonrasında,
Amatör sporların gelişimi için öncelikle Deva Partisi olarak zaten biz gençliğe yönelik yönetimimizde gençlere önem veriyoruz onun içinde gençlerimizin geleceğin teminatı olarak gördüğümüzden dolayı tüm amatör branşlara öncelikle tam uygulamalı tesisler ,alt yapı çalışmalarına hem gerektiğinde spor il müdürlükleri ile koordineli antrenör desteği vede ilgili kurumlarla ayni ve nakdi desteklerle bu sportif çalışmaları destekliyerek sporun gelişmesini sağlayacağız.
Aynı zamanda Deplasmanlı lüglere katılan takımlarımıza araç temini vede harcırah destekleri yaparak takımlarımızın hiçbir sıkıntı çekmeden liglere katılımını sağlamak .Aynı zmanda bizler sporun içerinden ve gençlerimize önem verdiğimizden dolayı bilhassa amatör müsabakalarda sahalarda önceden gördüğümüz tam donanımlı Ambülansları müsabaka bitinceye kadar alanda bulundurmak bizlerin görevi çünkü müsabaka anında bazen acil müdahale etmek gerekiyor hele birde son dönemlerde kalp krizleri vede farklı yaralanmalarda acil müdahale etme şansı olacak diyerek sporun hem bireysel hemde takım sporlarına her zaman desteğimiz olacak dedi…

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar