Uşak Güne Doğal gaz patlaması ile uyandı

Uşak Güne Doğal gaz patlaması ile uyandı

Uşak Güne Doğal gaz patlaması ile uyandı

Uşak Güne Doğal gaz patlaması ile uyandı

Uşak’ta Meydana Gelen Doğalgaz kesintisinden Sonra İki Ayrı Notada Patlama Meydana Gelmişti Her iki patlamaya ilişkin soruşturma sürerken, bugün sabah saatlerinde bu kez de Kemalöz Mahallesi’nde 3 katlı bir apartmanın son katında, doğal gaz sıkışması nedeniyle patlama oldu. Patlamayla birlikte yangın çıktı. İhbar üzerine adrese itfaiye ekipleri sevk edildi. Yangın söndürülürken, evde büyük çaplı hasar oluştu. Patlamada yaralan yaşlı bir çift, Uşak Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılıp, tedaviye alındı.

Yaşanan olaylarla ilgili Egetv kameralarına açıklama yapan Uşak Makine mühendisleri odası Başkanı Ozan Bayık ben özellikle menfezleri kapatmayalım ve ocaklarımızı kontrol edelim gerekirse şu günlerde üşüyelim ama üzücü olayları yaşamayalım .

Gaz dağıtım şirketinin açtığı yerler kontrollü kullanabilir ve yetkililerden sözlü bir açıklama bekliyoruz .Geçende de bir toplantı oldu ama bizim olmamız gerekirken  biz bu toplantıda yoktuk ve ben vicdani olarak vatandaşlara  dikkatli olalım diyorum .

CHP İl başkanı Dr Ali Karaoba  da açıklamasında patlamayı duyar duymaz geldik ve bir tane yetkili çıkıp da açıklama yapmıyor ve belediye başkanı ve udaş yetkililerini istifaya davet ediyorum işi liyakatı yapsın dediğimiz işte tam da buydu diyerek Uşak belediyesi ve Gaz dağıtım şirketi yetkililerini eleştirdi….

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar