Uşak Kahveciler Odasından Bi Çay Söyle Projesi

Uşak Kahveciler Odasından Gürültü Kirliliğine Bi Çay Söyle Projesi İle Son...

Uşak Kahveciler Odasından Bi Çay Söyle Projesi

Uşak Kahveciler Odası tüm Yurtta örnek olacak bir proje başlatarak hem gürültü hem de kablo kirliliğine son verdi.
Uşak Kahveciler Odası Başkanı Erkan Börekçi kahveci ve çay ocağı esnaflarının son sıkıntılarını çözmek ve yardımcı olmak amacıyla Bi çay söyle projesini ortaya koydu.

Oda Başkanı Erkan Börekçi proje kapsamında şunları ifade etti:

“Çay ocağı esnafımızın en büyük sıkıntısını telsiz diafon ses ve görüntü kirliliği oluşturuyordu ve siparişler tam alınamıyordu. Mesela müşteri üç çay biri açık dediğinde açık kısmını anlayamıyorduk 3 çay götürüp tekrar git gel yapıyorduk. Bu sistemle artık internet üzerinden bi çay söyle uygulaması ile iş yerlerimize bir tablet yerleştiriyoruz müşterilerimizin de cep telefonlarına bu uygulamayı yükleyip kare kodla eşleştirdikten sonra uygulamayı açıyor ve işletmemizde olan tüm içecek ve yiyeceklerin menüsü çıkıyor. Oradan işaretlediğinde buraya düşüyor ve ve burada tamam dediğimizde müşteriye uyarı gidiyor siparişiniz onaylandı diye. Ayrıca haftalık hesap görülüyor ve böylece iki taraf da karşılaştırıyor. Böylece yanlışlıkların ortadan kalktığı görülüyor” diye konuştu.

Kahveci esnafı da yaptığı açıklamada; “Bu sistem den çok memnunuz. Önceden diafondan anlaşılmıyordu tellerde kopukluklar oluyordu götürdüğümüzde yanlışlıklar olup tekrar git gel oluyordu şimdi bakıyoruz sisteme sipariş düşüyor ve hemen onaylıyoruz” ifadelerini kullandı.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar