Uşimder’den Başarılı İmam Hatip Öğrencisi’ne Cumhuriyet Altını ve Burs…

Uşimder'den Başarılı İmam Hatip Öğrencisi'ne Cumhuriyet Altını ve Burs...

Uşimder’den Başarılı İmam Hatip Öğrencisi’ne Cumhuriyet Altını ve Burs…

Uşak İmam hatipliler derneğinden Başarılı Öğrenciye Cumhuriyet altını
Uşimder uşak imam hatipliler derneğinden geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen teknofest 2020 de dereceye giren Uşak Şehit Mehmet Çetin İmam hatip ortaokulu öğrencisi ve öğretmenine hediyeler verildi .
Kısa bir bilgilendirme yapan okul müdürü mutlu kozak bilişim öğretmenimiz Bayram Yiğit ve öğrencimiz Ramazan özkan ın hazırladığı proje kabul edilmiş ve teknofest gibi büyük bir projeye hak kazanmış ve dereceye girmiştir ve ayrıca öğretmenimiz 24 kasım öğretmenler günü münasebeti ile yılın öğretmeni seçilmiş bundan dolayıda kendisini tebrik ediyorum dedi, ve bundan dolayı da imam hatipliler derneği de öğretmenimizi tebrik etmek için hediyeler verdi bundan dolayı da derneğimize teşekkür ediyorumdedi.
Proje öğretmeni Bayram yiğit de Gaziantep deki tekno fest deki insanlık yaraına teknoloji alanında dijital disleksi uygulamasında şehrimizi temsil ettik dedi.
Önder imam hatipliler derneği olarak bu başarılı öğrencimizi ve öğretmenimizi tebrik ediyoruz inşallah diğer okullarımızda da bu tarz çalışmalarda başarılı olurlar bizde bu başarılı öğrencimizi bir Cumhuriyet altını ile küçük de olsa hediye olarak verdik inşallah daha da başarılı olurlar ve bizlerde onur ve gurur duyarız dedi.
Yarışmaya katılan Ramazan özkan da hediyeler için çok teşekkür ediyorum dedi .
ve Uşak İmam hatipliler derneği ve vakfı tarafından öğrenciye eğitimi boyunca burs verileceği öğrenildi…

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar