UŞİMDER’DEN SINAV’A GİRECEK 8 VE 12. SINIFLARA TEST KİTABI HEDİYE.

ÖNDER imam hatipliler derneği uşak şubesi UŞİMDER'den sınava hazırlanan 8 ve 12. sınıf öğrencilerine test kitabı hediye edildi .

UŞİMDER’DEN SINAV’A GİRECEK 8 VE 12. SINIFLARA TEST KİTABI HEDİYE.

UŞİMDER’DEN SINAV’A GİRECEK 8 VE 12. SINIFLARA TEST KİTABI HEDİYE.
ÖNDER imam hatipliler derneği uşak şubesi UŞİMDER’den sınava hazırlanan 8 ve 12. sınıf öğrencilerine test kitabı hediye edildi .
Uşak Merkez İmam hatip ortaokulunda düzenlenen programa Uşak İl Milli Eğitim Müdürü Bülent Şahin de katıldı Uşimder Başkanı Harun Kara kitap dağıtımında yaptığı açıklamada ÖNDER ve Deniz Feneri Derneğinin İYİLİK Okulu projesi kapsamında sınava hazırlanan 8 ve 9. sınıf öğrencilerin çalışmalarına bir nebzede katkı olmak amacı ile bizlerde Uşimder olarak İl Müdürümüz Bülent Şahin in de destekleri ve katılımı ile kitaplarımızı dağıtıyoruz çocuklar bizim geleceğimiz ve onlar içinde elimizden gelen herşeyi yapmak için gayret ediyoruz dedi.
Milli Eğitim Müdürü Bülent Şahin de kitapları dağıttı ve öğrencilerle kısa bir sohbet etti ve herhangi bir desteğe ve katkıya ihtiyacınız olduğunuzda bizlere herzaman ulaşabilir ve bizde milli eğitim müdürlüğü olarak her zaman siz öğrencilerimizin başarısı için yanınızdayız dedi.ve sonrasında Bülent şahin okula kısa incelemelerde bulundu.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar