Vivense dünyaya açılıyor

Türkiye’de son dönemlerin en çok talep gören home & living e-ticaret sitesi Vivense.com, kuruluşundan tam 8 yıl sonra global açılımını hayata geçirmenin heyecanını yaşıyor.

Vivense dünyaya açılıyor

Vivense.com, kuruluşundan 8 sene sonra üreticileriyle birlikte global pazara açılmanın heyecanını yaşıyor. Vivense CEO’su Kemal Erol, üreticilerinin destekleriyle elde ettikleri bu başarıyı sürdürmek için yine üreticilere seslendi. Global pazarda ürünlerini satışa sunmak isteyen üreticilere seslendiği bir video yayımlayan Kemal Erol, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“8 sene önce bugün ilk satışımızı yapmıştık. 8 sene içinde büyüdük ve bin kişilik bir ekip olduk. Üreticilerimizin desteğiyle bugünlere geldik. Bugün bizim için ayrı bir önem taşıyor çünkü bugün yurtdışı global açılımımızın en büyük günü.

“SENE SONUNA KADAR ÜRÜN SAYISINI 25 BİNE ÇIKARTMAK İSTİYORUZ”

Bildiğiniz gibi 2020 Ekim ayında Londra’da bir showroom açmıştık. O zaman aslında bizim asıl projemizin İngiltere’de e-ticaret faaliyetlerimizi başlatmak olduğunu söylemiştim ve onunla ilgili çalışmalarımız devam ediyordu. Dün gece itibariyle çalışmalarımız sonuçlandı. Web sitemizi açtık. Vivenselondon.com üzerinden şu anda satışlarımız başladı. İlk aşamada 500 civarında ürünle başladık. Bunu sene sonuna kadar 20 bin hatta 25 bine kadar çıkartmak istiyoruz. Global standartları sağlamakla ilgili son dönemde yoğun bir çaba içerisindeydik. Bu standartları sağlayan ve talep eden üreticilerimizin ürünlerini globalde satışa açıyor olacağız.

“8 SENEDE 2 MİLYONDAN FAZLA MÜŞTERİYE TESLİMAT YAPTIK”

Yeni sistemle beraber globalde satılan ürünler sizin canavar ekranlarınıza otomatik olarak sanki normal Türkiye siparişi gibi, İngiltere’den gelen bir sipariş olarak ekranlarınıza düşüyor olacak. Tamamen sisteme entegre çalışıyor olacak. Biz buradan zaten haftalık gönderimlerimize başlamıştık, buna devam ediyor olacağız. Bu anlamda İngiltere’de ve inşallah haziranda Almanya’da da açağız sitemizi. Globalde ürünlerinizi satmak isterseniz lütfen bizimle irtibata geçin. Gerekli içerik bilgilerini ve standartları tamamlayıp ürünlerinizi globalde hızlı bir şekilde satışa açalım. 8 senede 2 milyondan fazla müşteriye teslimat yaptık. Bundan sonra bu artarak devam edecek inşallah.

“GLOBALDE ÜRÜN SATMAK İSTEYEN ÜRETİCİLER BİZE ULAŞABİLİR”

Globalle birlikte Türkiye’yi tedarik merkezi olarak konumlandırdığımız bu yapıda siz üreticilerimizin ürünlerini global pazarlara vivense teknolojik ve marka altyapısıyla sunuyor olacağız. Globalde ürün satmak isteyen üreticiler kategori@vivense.com, network@vivense.com ya da direkt bana yani kemal@vivense.com’a mail atarak bize ulaşabilir.”

İşte Vivense CEO’su Kemal Erol’un yayınladığı video:

Vivense hakkında

Türkiye’nin dört bir yanından özenle seçtiğimiz ürünler ve keyifle tasarladığımız Vivense imzalı koleksiyonlarımızla yaşamın tüm renklerini evine getiriyoruz. Bunu yaparken enerjik ekibimiz, ilham veren iç mimarlarımız ve güçlü teknolojimizle en iyi deneyimi sunmak için çalışıyoruz.

YATIRIMCILARIMIZ
Vivense’nin ana yatırımcısı Türkiye’deki yatırımlara odaklanmış en büyük özel sermaye şirketi olan Actera Group’tur. Actera’nın yatırımcıları, Kuzey Amerika, Avrupa, Uzakdoğu ve Ortadoğu merkezli emeklilik fonları, kalkınma bankaları ve devlet yatırım kurumları da dahil olmak üzere, dünyanın önde gelen büyük uluslararası kurumsal yatırımcılarıdır.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar