Yunusemre Engelsiz Yaşam Merkezinin güzel eserleri “Yeni yıla özel girelim” sloganıyla kermeste satışa çıkardı

Manisa Bahçeşehir Koleji 3. Sınıf öğrencileri Sosyal sorumluluk projesi kapsamında Yunusemre Muradiye Engelsiz Yaşam Merkezi Okul Aile Başkanı Saadet Şeranoğlu’nun katkılarıyla birlikte anlamlı bir etkinliğe imza attı

Yunusemre Engelsiz Yaşam Merkezinin güzel eserleri “Yeni yıla özel girelim” sloganıyla  kermeste satışa çıkardı

Her yıl sosyal sorumluluk kapsamında etkinlikler düzenleyen Bahçeşehir Koleji 3. Sınıf öğrencileri bu yıl ise Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’nin büyük destek verdiği Yunusemre Muradiye Engelsiz Yaşam Merkezi’nde bulunan öğrencilerin yaptığı birbirinden güzel eserleri, “Yeni yıla özel girelim” sloganıyla okulda düzenlenen kermeste satışa çıkardı. Öğrenciler hem güzel bir etkinlik gerçekleştirirken hem de ailelerine yeni yıl hediyesi almış oldu. Yunusemre Muradiye Engelsiz Yaşam Merkezi’ne Yunusemre Halk Eğitim Merkezi öğretmenleri de destek oluyor.

KURUMLARLA ÇALIŞMA YAPIYORUZ

Manisa Bahçeşehir Koleji 3. Sınıf Zümre Başkanı Meliha Karataş, “Her yıl seçtiğimiz kardeş okullarla, kurumlarla çalışma yapıyoruz. Onlara destek oluyoruz. Bu yıl da Manisa’da Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’nin destekleriyle özel öğrencilere hizmet veren Yunusemre Engelsiz Yaşam Merkezi ile çalışma yapmaya karar verdik. Burada eğitim gören öğrencilerimizin ürettiği eserleri okulumuzda düzenlediğimiz kermeste satışa çıkararak merkezimize destek olmak istedik. Öğrencilerimiz kermeste satılan bütün eserlere ilgi göstererek hepsini satın aldı. İnanıyorum ki güzel bir yardımlaşma örneğini sergiledik beraber. Başkanımız Dr. Mehmet Çerçi’ye, Saadet Şeranoğlu’na, merkezimize desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.


Yunusemre Muradiye Engelsiz Yaşam Merkezi Okul Aile Başkanı Saadet Şeranoğlu ise, Manisa Bahçeşehir Koleji’ne Yunusemre Engelsiz Yaşam Merkezi’ndeki öğrencilere destek olup katık sundukları için, öğrencilere bu güzel hizmeti sunan Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’ye teşekkür etti.

HABER:KENAN YÜCEEL/MANİSA

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar