Yunusemre İlçe Milli Eğitim Komisyonu Toplantısı Yapıldı

Yunusemre İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 2020-2021 Eğitim Öğretim yılı değerlendirme toplantısı Manisa Organize Sanayi Bölgesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde yapıldı. Toplantıya Yunusemre İlçe Milli Eğitim Müdürü Yıldıray Demirtaş, Yunusemre İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ramazan Erkul ve komisyon üyeleri katıldı.

Yunusemre İlçe Milli Eğitim Komisyonu Toplantısı Yapıldı

Yunusemre İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün çalışmaları ile ilgili Yunusemre İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ramazan Erkul komisyon üyelerine sunum gerçekleştirdi. Sunum sonrasında komisyon üyelerine tek tek söz hakkı verirdi ve 2020-2021 eğitim öğretim yılı çalışmaları değerlendirildi ve 2021-2022 yılı için öneri ve istekler görüşürdü.

 

2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Değerlendirmesi Yapıldı

 

Yunusemre İlçe Milli Eğitim Müdürü Yıldıray Demirtaş Yunusemre İlçe Milli Eğitim Komisyon Toplantısının verimli geçtiğini belirterek “Yunusemre İlçe Milli Eğitim Komisyon Toplantısı ilçede bulunan her türden okulların ve öğretmenlerinin katılımı ile 2020-2021 Eğitim Öğretim yılı değerlendirmesi yapıldı. İlçemizdeki eğitim ve öğretimin genel fotoğrafı çekildi. 2021-2022 eğitim öğretim yılında yapılması gereken faaliyetler görüşürdü “ şeklinde konuştu.
Toplantı dilek ve temennilerin ardından sona erdi.

HABER:KENAN YÜCEEL/MANİSA

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar