Yunusemre İlçe Milli Eğitim Müdürü  Yıldıray Demirtaş’dan Okul  Ziyareti

Yunusemre İlçe Milli Eğitim Müdürü  Yıldıray Demirtaş  ve  Yunusemre İlçe Milli Eğitim  Şube Müdürü  Sema Çiftçi  Okul ziyaretlerine devam ediyor.

Yunusemre İlçe Milli Eğitim Müdürü  Yıldıray Demirtaş’dan Okul  Ziyareti

Hasan Türek Anadolu Lisesini ziyaret  eden  Yunusemre İlçe Milli Eğitim Müdürü  Yıldıray Demirtaş EBA portalı üzerinden canlı derse katıldı . Öğrenci ve canlı  ders anlatan öğretmenlerin sorunlarını  yerinde  dinledi.

Yunusemre İlçe Milli Eğitim Müdürü  Yıldıray Demirtaş ve  Yunusemre İlçe Milli Eğitim  Şube Müdürü  Sema Çiftçi   Manisa’nın gözde okulları arasında bulunan Hasan Türek Anadolu Lisesini ziyaret   etti.  Ziyarette Hasan Türek Anadolu Lisesi Müdürü  Ömer Bozoğlu, okul müdür yardımcıları Erhan Akalın ve Salih Okkalı eşlik etti.  Yunusemre İlçe Milli Eğitim Müdürü  Yıldıray Demirtaş  Hasan Türek Anadolu Lisesinde kurulu olan EBA Destek noktasını incelemelerde bulundu  ve  EBA  Portalı  üzerinde öğretmen Ali Sağlık anlattığı 10. Fizik dersine ayrıca Teslime Ümit Yiğit’in anlattığı  10 sınıf Türk Dili ve Edebiyatı dersine canlı olarak katıldı. Kısa süre  ders dinleyen Yunusemre İlçe Milli Eğitim Müdürü  Yıldıray Demirtaş  öğrenci ve öğretmenlerin sorun ve sıkıntılarını dinledi.   Ziyaretlerle ilgili açıklama yapan  Yunusemre İlçe Milli Eğitim Müdürü  Yıldıray Demirtaş  şöyle dedi;

“Yunusemre ilçemizde  bulunan okulları ziyaret ediyoruz. Gerek yüz yüze eğitimleri  gerekse maske mesafe ve hijyen , öğretmenlerimizin giriş ve çıkışlarını aynı zamanda uzaktan eğitimin durumunu EBA destek noktalarını ziyaret ediyoruz. Bu dönemde hem KOVİD-19’un  bitmesi için hem de eğitim ve öğretimin daha sağlıklı olması için   Yunusemre ilçemizde ziyaretlerimize devam edeceğiz. Şuan  Hasan Türek Anadolu Lisesindeyiz. EBA Portalı üzerinden canlı derse katıldık. Öğrenci, öğretmen ve personelimizin sorun öneri ve görüşlerini yerinde dinledik  “dedi.

 

Manisa Yunusemre Hasan Türek Anadolu Lisesi Müdürü  Ömer Bozoğlu ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve Yunusemre İlçe Milli Eğitim Müdürü  Yıldıray Demirtaş,  Yunusemre İlçe Milli Eğitim  Şube Müdürü  Sema Çiftçi  teşekkür etti.

HABER:KENAN YÜCEEL/MANİSA

 

 

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar