Yunusemre’de 2021-2022 eğitim öğretim yılı planlama toplantısı gerçekleşti

Yınısemre İlçe Milli Eğitim  Müdürlüğü 2021-2022 eğitim öğretim yılı planlama toplantısı Çağatay Uluçay İlkokulu Konferans Salonunda gerçekleşti. Toplantıya  Şehzadeler Kaymakamı ve Yunusemre Kaymakam vekili   Cemal Hüsnü Çaykara, Yunusemre İlçe Milli Eğitim Müdürü Yıldıray Demirtaş, Yunusemre İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Ramazan Erkul, Sema Çifçi, Emel Bayer  ve  tüm resmi ve özel okul müdürleri katıldı.

Yunusemre’de 2021-2022 eğitim öğretim yılı planlama toplantısı gerçekleşti

Yınısemre İlçe Milli Eğitim  Müdürlüğü 2021-2022 eğitim öğretim yılı planlama toplantısı Çağatay Uluçay İlkokulu Konferans Salonunda gerçekleşti. Toplantıya  Şehzadeler Kaymakamı ve Yunusemre Kaymakam vekili   Cemal Hüsnü Çaykara, Yunusemre İlçe Milli Eğitim Müdürü Yıldıray Demirtaş, Yunusemre İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Ramazan Erkul, Sema Çifçi, Emel Bayer  ve  tüm resmi ve özel okul müdürleri katıldı. Toplantı 2020-2021 eğitim öğretim yılı faaliyet raporunun okunması ile başladı ve konuşmalar ile devam etti.

 

Şehzadeler Kaymakamı  ve Yunusemre Kaymakam vekili   Cemal Hüsnü Çaykara  eğitimin önemine vurgu yaptı.  Çaykara  “Uzun süre kapalı kalan okullarımızı tekrar açmak nasip oldu. Öğrencilerimizi  COVİD-19 dan uzak tutabilmek eğitim öğretime adapte edebilmek özel bir gayret gerektiriyor. Öğretmenlerimizde   bu gayret ve tecrübe var. Psikolojik olarak çok etkilenmiş  öğrencilerimizin,  hem psikoterapilerini  tamamlayıp sosyalize edecek,  hemde eğitim öğretimden  bu öğrencilerimiz yararlanacaklardır”  şeklinde konuştu.

Yunusemre İlçe Milli Eğitim Müdürü Yıldıray Demirtaş  ise “2021-2022 eğitim öğretim yılı planlama toplantısını bugün  Çağatay Uluçay İlkokulu Konferans Salonunda gerçekleştirdik. Toplantıya Şehzadeler Kaymakamımız ve   Yunusemre Kaymakam vekilimiz    Cemal Hüsnü Çaykara katıldı. Sayın kaymakamımıza teşekkür ediyorum. Toplantıda okullarımızın  eğitim öğretim ortamının hazırlanması,    okul personelinin ve velilerin  COVİD -19 aşısı yaptırması konusunda destek olunması , pandemi nedeniyle 1.5 yıl eğitim öğretim yapılmaması nedeniyle uyum eğitimlerinin yapılması, konularında bilgi paylaşımlarında bulunduk. Toplantımız   çok verimli geçti”  ifadelerini kullandı.

2021-2022 eğitim öğretim yılı planlama toplantısı  karşılıklı görüş alışverişi ve soru-cevap bölümüyle sona erdi.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar