Yunusemre’de Emlek Vergisi İçin Son Gün Belirlendi

Yunusemre ilçesine ait mesken ve işyerlerine yönelik emlak, çevre temizlik ile ilan ve reklam vergisinin 2021 yılı 1. taksit ödemeleri başladı. Mükellefler ödemelerini 31 Mayıs Pazartesi günü mesai bitimine kadar yapabilecek. Vergi ödemeleri için vezneler hafta sonları açık olacak.

Yunusemre’de Emlek Vergisi İçin Son Gün Belirlendi

Yunusemre ilçesi emlak, ilan ve reklam ile çevre temizlik vergisi 2021 yılı 1. taksit ödemelerini yatırmak isteyen vatandaşlar hafta içi 16.00’a kadar ödemelerini yapabilecek. Mükelleflerin herhangi bir mağduriyet yaşamaması adına ödemeleri son güne bırakmamalarını isteyen Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Belediyemizde mesken ve iş yerlerine yönelik emlak, çevre temizlik ile ilan ve reklam vergilerinin 2021 yılı 1. taksit ödemeleri başladı.  Vatandaşlarımız ödemelerini Halkbank şubelerine, yeni taşındığımız Manisa Ticaret ve Sanayi Odası ek binasında (Merkezefendi Mahallesi, 3819 Sokak, No: 80) belediye veznelerimize nakit ya da kredi kartıyla yapabileceği gibi e-belediye sistemi üzerinden kredi kartıyla da yapabilirler. Mükelleflerin mağdur olmamaları, cezalı duruma düşmemeleri adına vergilerini 31 Mayıs Pazartesi günü mesai bitimine kadar ödemeleri gerekmektedir.”

Vezneler Hafta Sonu da Açık Olacak

Yunusemre ilçesine ait mesken ve işyerlerine yönelik emlak, çevre temizlik ile ilan ve reklam vergisinin 2021 yılı 1. taksit ödemelerini yatırmak isteyen vatandaşlar için vezneler hafta sonu saat 10.00 ile 16.00 arası açık olacak. 

 

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar