Yunusemre’de Okul-Sektör İşbirliğinde Mesleki Ve Teknik Eğitim Okul Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı

Manisa Yunusemre İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Okul- Sektör işbirliğinde Mesleki ve Teknik Eğitim Okul Yönetim Kurulu çalışmaları toplantısı Yunusemre Kaymakamlığı toplantı Salonunda gerçekleşti.

Yunusemre’de Okul-Sektör İşbirliğinde Mesleki Ve Teknik Eğitim Okul Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı

Toplantıya Yunusemre İlçe Milli Eğitim Müdürü Yıldıray Demirtaş, Yunusemre İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Sema Çiftçi, Okul Müdürleri ve sektör temsilcileri katıldı.
Yunusemre İlçe Milli Eğitim Müdürü Yıldıray Demirtaş Okul- Sektör işbirliğinin önemine değindi ve sözlerine şöyle devam etti;
“Yunusemre ilçemizde mesleki teknik orta öğretim kurum müdürleri Sektör ve Meslek kuruluşları temsilcileri, Belediye ve diğer ilgili kamu kurum ve kuruluş temsilcilerinin katıldığı mesleki ve teknik okul yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdik. Okul-sektör işbirliği toplantılarını çok önemsiyoruz. Bu toplantıların, okul-sektör işbirliğine yeni bir ivme kazandıracağına inanıyoruz. Yunusemre ilçemizde bu alanda hizmet eden 13 okulumuz var. Okullarımızı daha etkili hale getirmemiz gerekiyor ve sektör ile işbirliği yapmamız gerekiyor. Bunun için Yunusemre İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak elimizden geleni yapacağız” ifadelerini kullandı.
Toplantı Yunusemre İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Sema Çiftçi’nin sunumu ile devam etti. Sema Çiftçi Yunusemre ilçesinde bulunan okullar hakkında sunum yaparak katılıcıları bilgiler verdi ve görüş ve önerilerinin dinlenmesi, karşılıklı soru-cevap bölümü ve dilek ve temenniler ile sona erdi.
HABER:KENAN YÜCEEL/MANİSA

 

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar