YUSUF VE AYŞEGÜL HAYATLARINI BİRLEŞTİRDİ

YUSUF VE AYŞEGÜL HAYATLARINI BİRLEŞTİRDİ

Pamukkale Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürü Yusuf Emeksiz, eğitimci Ayşegül Kılınç ile görkemli bir düğünle hayatını birleştirdi. Çiftin nikahını Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan kıyarken, 15 kişi ise çiftin mutluluklarına şahitlik etti.

Sevil-Mustafa Emeksiz çiftinin oğlu Pamukkale Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürü Yusuf Emeksiz ile Fatma-Mustafa Kılınç çiftinin kızı eğitimci Ayşegül Kılınç Denizli Atlı Spor Kulübü’nde düzenlenen törenle hayatlarını birleştirdi. Nikaha ailelerinin yakınları ve sevenleri başta olmak üzere Denizli’de siyaset, iş ve medya dünyasından çok sayıda isim katıldı.

Çiftin nikahını Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan kıyarken, şahitliklerini Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Kale Belediye Başkanı Mehmet Salih Sağınç, Pamukkale Belediyesi Başkan Yardımcıları Gamze Sevinç ve Ayhan Soyfidan ile Pamukkale Belediyesi bir önceki dönem belediye başkanı Hüseyin Gürlesin ve çok sayıda kişi şahitlik yaparken, sosyal mesafe kuralına uyularak yapılan nikahın ardından çift beyaz güvercin uçurdu. Ayşegül-Yusuf çifti ile davetliler nikahın ardından sosyal mesafe kuralına uyarak gönüllerince eğlendi.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar