ZOLAN: “BU VATAN İÇİN KANINI DÖKEN ŞEHİT VE GAZİLERİMİZ HER TÜRLÜ ÖVGÜNÜN ÖTESİNDEDİR.”

ZOLAN: “BU VATAN İÇİN KANINI DÖKEN ŞEHİT VE GAZİLERİMİZ HER TÜRLÜ ÖVGÜNÜN ÖTESİNDEDİR.”

Denizli büyükşehir belediye başkanı osman zolan, idlib’de şehit düşen denizlili uzman onbaşı armağan akman için taziye mesajı yayımladı.

Denizli büyükşehir belediye başkanı osman zolan, suriye’nin idlib kentinde rejim unsurlarınca yapılan hain saldırıda şehit düşen denizlili uzman onbaşı armağan akman için taziye mesajı yayımladı. Türkiye’nin milli güvenliğini sağlamak üzere idlib’de görev yapan denizlili uzman onbaşı armağan akman’ın şehit haberini üzüntü ile öğrendiklerini kaydeden başkan osman zolan, “şunu hiç kimse unutmasın, aziz türk milleti ve türk silahlı kuvvetlerimiz son ferdine kadar, bu topraklara sahip çıkacak, şanlı bayrağımızı indirtmeyecek, vatanı böldürmeyecek ve şehitlerimizin kanını asla yerde bırakmayacaktır” ifadelerini kullandı.

Başkan osman zolan, mesajında şunları belirtti: “bu vatan için kanını döken şehit ve gazilerimiz her türlü övgünün ötesindedir. Rabbim şanlı ordumuzu muzaffer eylesin. Bizleri derin bir üzüntüye boğan alçakça saldırıda şehit düşen hemşehrimiz uzman onbaşı armağan akman ve tüm silah arkadaşlarına allah’tan rahmet ailesine, türk silahlı kuvvetlerine, denizlimize ve milletimize başsağlığı diliyor, yaralı askerlerimize acil şifalar temenni ediyorum.”

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar